КУРАТОРСЬКА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ  СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ НА ФАКУЛЬТЕТІ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ

З 3 лютого по  10 лютого на факультеті Нафти, газу та екології були проведені  кураторські години, присвячені Дню  соборності україни.

День Соборності України відзначається – 22 січня. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року. Однак у 2011 році воно було скасоване й натомість встановлено День соборності і свободи України. А вже у 2014 році президентським указом свято було відновлено як День Соборності України . Цього дня також прийнято згадувати іншу знакову подію, яка відбулась рівно роком раніше – 22 січня 1918 року. Йдеться про прийняття IV Універсалу Центральної Ради, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки.

Куратори та студенти груп розповіли цікаві факти з історії України.

Групи  ГН 429, ЕЕ 424, ТЕ421 (куратор Волгушева Н.В.)

Групи ЕК-425 та ТЗС-427 (куратор Шевченко Р.І.)

Групи ГН-419, ТЕ-411, ЕЕ-414 (куратор Волчок В. О.)

Група ЕК-415 та ТЗС-417  (куратор Гаркович О.Л.)

Група ТЗС-437( куратор Кузнецова І.О.)

Групи ГН-439, ЕЕ-434, ТЕ-431( куратор Сагала Т. А.)

Старший куратор факультету НГ та Е               Марія МАДАНІ