В ОНАХТ ВІДБУВСЯ ЩОРІЧНИЙ ТРАДИЦІЙНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ “АНТИКОРУПЦІЙНІ ІНІЦІАТИВИ: ВІД ІДЕЇ ДО РЕЗУЛЬТАТУ”

9 грудня 2020р. в ОНАХТ відбувся щорічний традиційний круглий стіл на тему “Антикорупційні ініціативи: від ідеї до результату”, приурочений до Міжнародного дня боротьби з корупцією. У заході прийняли участь: проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, соціальних питань, оздоровлення і спорту О.М. Кананихіна, завідувач кафедри соціології, філософії і права А.О. Соловей, голова Штабу цивільного захисту, замісник Голови Суспільного антикорупційного комітету із секторами на факультетах та у коледжах ОНАХТ Ю.Д. Чумаченко, керівник відділу з питань запобігання та виявлення корупції Г.А. Шевченко, Голова первинної профспілкової організації студентів ОНАХТ Д.М. Скрипніченко, Молодіжний ректор ОНАХТ О.С.Бояровська, студенти та аспіранти академії.

Значущими та змістовними були виступи А.О. Соловья, аспірантів К.О. Капауз, Ю.С. Барковської, М.М. Топора, Є.В. Костенко, Молодіжного ректора О.С. Бояровської, в яких було розглянуто актуальність, сучасні проблеми і методи запобігання та боротьби з корупцією.