КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ «ПРО АНТИКОРУПЦІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ ОНАХТ. ПИТАННЯ ЗАПОБІГАННЯ ТА ВИЯВЛЕННЯ КОРУПЦІЇ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті технології вина та туристичного бізнесу  19 листопада-03 грудня кураторами груп була проведена кураторська година на тему «Про антикорупційну діяльність ОНАХТ.  Питання запобігання та виявлення корупції».

Куратори ознайомили студентів зі змістом антикорупційної програми ОНАХТ (https://www.onaft.edu.ua/download/pubinfo/Anti-corruption-program.pdf) провели бесіду зі студентами про принципи академічної доброчесності (неприпустимість списування, правильне оформлення посилань на джерела).

Групи МТ-23, Тс-24, куратор Байрачна О.К..

Група БІО-28, куратор Воловик Т.М.

Група МТ-13, куратор Воскресенська О.В.

Група БІО-39, куратор Ільєва О.С.

Групи БІО-18, ХТ-12, ТКс-30, куратор Нікітчіна Т.І.

Група ТВКП-21, куратор Сугаченко Т.С.

Група ТВ-11, куратор Тітлова О.О.

Групи ТК-26, ПВ-22, ПВ-30, куратори Берегова О.М., Ляпіна О.В.

старший куратор факультета ТВтаТБ        Берегова О.М.