КУРАТОРСЬКА ГОДИНА  НА ТЕМУ «ПРО НЕБЕЗПЕКУ ТА МАСШТАБИ ЕКСТРЕМІЗМУ І ТЕРОРИСТИЧНОЇ ЗАГРОЗИ»
НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті технології вина та туристичного бізнесу протягом 19 листопада-03 грудня кураторами груп була проведена кураторська година на тему «Про небезпеку та масштаби екстремізму і терористичної загрози».

Куратори провели бесіду зі студентами про те, що таке тероризм, ознаки та форми тероризму, ознайомили студентів із Законом України “Про боротьбу з тероризмом”. Проінформували студентів, що інформація про тероризм та насилля в усіх проявах знаходиться на сайті ОНАХТ у вкладці «Публічна інформація» в папці «Проблематика тероризму та насилля в усіх проявах» (https://www.onaft.edu.ua/open_access)

Групи ТК-26, ПВ-22, ПВ-30, куратори Берегова О.М., Ляпіна О.В.

Група БІО-28, куратор Воловик Т.М.

Групи БІО-18, ХТ-12, ТКс-30, куратор Нікітчіна Т.І

Група МТ-13, куратор Воскресенська О.В.

Група ТВКП-21, куратор Сугаченко Т.С.

Група БІО-39, куратор Ільєва О.С.

Група ТВ-11, куратор Тітлова О.О.

Група ТВ-21, куратор Мельник І.В.

Групи МТ-23, Тс-24, куратор Байрачна О.К.

старший куратор факультета ТВтаТБ                        Берегова О.М.