ТИЖДЕНЬ ПРАВА

В Одеській національній академії харчових технологій  згідно плану проведення Тижня права відбулася низка заходів.

12 листопада – інформаційна бесіда на тему: «Конституційно-правові проблеми захисту прав людини » Студенти ОНАХТ зі жвавим інтересом обговорювали  лекцію щодо захисту прав людини. Захід відбувся у дружній зацікавленій атмосфері.

13 листопада доц. Дружковою І. С.  було проведено лекції з питань Академічної доброчесності

16 листопада – Круглий стіл на тему: «Законність, правопорядок, суспільний порядок і дисципліна» провела  ст. викладач Мамроцька О.А.

19 листопада – семінар-практикум з правового виховання «Сімейно- правові відносини». Заняття підготувала і провела доцент Черняк Г. А.

26 листопада – Круглий стіл з проблем: «Державна влада і права людини: зв’язок, протиріччя, перспективи взаємодії», «Булінг»,  «Правова та правомірна поведінка людини». Заняття провела провела доцент Мордовец М.В. та старший викладач Орлова В. О.