ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ  ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 1932-1933 РОКІВ В УКРАЇНІ НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМПЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ

В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті комп’ютерних систем та автоматизації, 5-25 листопада, в академічних групах 1-3 курсів проведено єдину кураторську годину присвячену Дню пам’яті жертв голодомору 1932-1933років.

Також 18 листопада 2020 року на факультеті КС та А проведено кураторську годину, присвячену пам’яті жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933 та 1946-1947 років для студентів першого курсу.

Студентам розповіли що в минулому завдяки діям влади з форсування побудови комунізму в Україні сталися жахливі голодомори, що забрали життя 6 мільйонів наших співвітчизників. Ці події визнано геноцидом українців на рівні ООН 13 країнами і ще 10 країн засудили ці дії сталінської влади, як злочини проти людяності. Особливо цинічно звучить на сьогодні ностальгія за «світлим минулим» та спроби виставити діяльність Сталіна, як керманича і будівника ВЕЛИКОЇ держави минулого, і, навіть спроба канонізувати цю особистість на рівні із святими подвижниками.

У заході 18 листопада прийняли участь 15 студентів 1-го курсу факультету. Готував та проводив захід куратор групи доц. Світий І.М. У ході заходу студентам було коротко надано довідкову інформацію з голодоморів в Україні, переглянуто кілька відеороликів, що включали хроніку тих страшних подій.

Кураторська година проводилася в аудиторії но з урахуванням усіх протиепідемічних заходів.

Також проведено єдину кураторську годину присвячену Дню пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років, як ZOOM- конференцію для студентів гр. Ат11 і Ат10.

ст. куратор факультету КСта А Гурський О.О