БУЛІНГ. СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ПРАВОВА ТА ПРАВОМІРНА ПОВЕДІНКА ЛЮДИНИ» НА КАФЕДРІ СОЦІОЛОГІЇ, ФІЛОСОФІЇ ТА ПРАВА ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

26 листопада 2020 року в 11:30 у форматі Zoom пройшло заняття з правового виховання: «Правова та правомірна поведінка людини».

Заняття провела викладач кафедри соціології, філософії та права, к.п.н., доцент  Мардовец  Марія Василівна

Студенти груп  Валентина Новикова, Анастасія Бондаренко і Кирило Манженов  ЕМ 371, 372  підготували  доповіді на тему Правова та правомірна поведінка людини. Захід відбувся у дружній зацікавленій атмосфері.  Також  на заході була присутня  старший викладач кафедри СФіП Орлова В.О.