ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «SOCIOLOGICAL WORKSHOP: ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВЕ ВИХОВАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ» НА КАФЕДРІ  СОЦІОЛОГІЇ,ФІЛОСОФІЇ ТА ПРАВА ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

29 жовтня 2020 року в 9:30 у форматі Zoom пройшло заняття з правового виховання: «Sociological workshop: цивільно-правове виховання студентської молоді».

Заняття провела викладач кафедри соціології, філософії та права, кі.н., доцент  ЧЕРНЯК Галина Анатоліївна.

У соціологічній майстерні з науковими повідомленнями виступили Павло ГОРБУНОВ, студент групи АЕМ-30: Громадянськість особистості як ключовий елемент громадянського суспільства; Валентин Перлей, студент групи АЕМ-30: Вектори взаємодії громадянського суспільства і сучасної держави; Олег АФОНІЧКІН, студент групи АЕМт-10: Громадянськість і громадянська культура, як результат становлення громадянського суспільства.

Орлова В.О. відповідальна по Інституту культури та мистецтв факультету ММіЛ