КУРАТОРСЬКА ГОДИНА, ПРИСВЯЧЕНА ДНЮ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА НА ФАКУЛЬТЕТІ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ХАРЧУВАННЯ І РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 241 «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА» ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Кураторами факультету Інноваційних технологій харчування та ресторанно-готельного бізнесу проведені аудиторні та дистанційні кураторські години зі студентськими групами спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Щорічно, 14 жовтня, Україна відзначає одне зі своїх головних державних свят — День захисника України. Окрім того, 14 жовтня — це православне свято Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва та річниця створення Української повстанської армії.

Роботу проведено із використанням презентацій ті підготовленого матеріалу.  Розглянули ключові події , пам’ятні дати , а також легенди про константинопольську берегиню і яку важливу роль виконують захиснику нашої батьківщини .Та підкреслили ,що 14 жовтня – день, коли поздоровляють захисників України, минулого і сьогодення, чоловіків і жінок.

Група ГРС-101, куратор – к.т.н. Саламатіна С.Є.

Група ГРС-102, куратор – асистент Савенко А.А.

Група ГРС-103, куратор – асистент Жовтяк К.О.

Група ГРС-201, куратор –  к.т.н. Тітомир Л.А.

Група ГРС-202, куратор – доц. Шепель М.Є.

Група ГРС-203, куратор –  ст. викладач  Сахарова  З.М.

Група ГРС-301, куратор – доц. Федосова К.С.

Група ГРС-302, куратор – доц. Харенко Д.О.

Ст. куратор ф-ту ІТХіРГБ зі спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»             Савенко А.А.