ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ЦІКАВА МЕТРОЛОГІЯ» НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

22 жовтня 2020 р. на факультеті Комп’ютерних систем та автоматизації, у рамках роботи Інституту культури та мистецтв Одеської національної академії харчових технологій, доцент Муратов В.Г. провів он-лайн науково-популярну лекцію на тему: «Цікава метрологія».

Лекція відбулася у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom. Доцент Муратов В.Г. доповідав студентам 3 курсу факультету Комп’ютерних систем та автоматизації про давні способи визначення часу за сонцем, зорями, квітами. Вони дізналися про давні міри ваги (пуд, фунт), довжини (аршин, п’ядь, лікоть, сажень), об’єму та місткості (гарнець, бочка, відро), площі («день землі», «плуг землі»), а також як здійснювались ці виміри.

На заході були присутні 18 учасників, студенти та викладачі факультету Комп’ютерних систем та автоматизації.

Відповідальна за роботу Інституту культури та мистецтв ОНАХТ на факультеті Комп’ютерних систем та автоматизації асистент Ревенюк Т. А.