ЛЕКЦІЯ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ  НА ТЕМУ: «КАРМЕН: ДОЛЯ ЛІТЕРА-ТУРНОГО ПЕРСОНАЖУ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ХАРЧУВАННЯ  І РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

22 жовтня 2020 року на факультеті Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена он-лайн лекція-презентація на тему: «Кармен: доля літературного персонажу» зав. кафедри іноземних мов, канд. філол. наук, доц. Зінченко О.С.

Як багато є написаного з моменту першої публікації новели 175 років тому й ще буде не менше сказано в майбутньому про один із найвідоміших образів в різних жанрах і видах світового мистецтва – Кармен. Лекція-презентація відкрила присутнім багато невідомих фактів створення однойменних новели П. Меріме й опери Ж. Бізе.

Зустріч була дуже насиченою й цікавою. Демонстрація відеоматеріалів про життя й творчість Проспера Меріме, арія Кармен у виконанні неперевершеної оперної співачки М. Каллас, «Кармен-сюїта» з блискучою балериною М. Плисецькою прикрасили розповідь лектора, яку присутні слухали із захопленням.

Лекцію відвідали 20 чоловік. Серед них студенти факультетів ІТХіРГБ (гр. ГРС-101,203), ЕБіК, ММіЛ а також члени Ради з гуманітарної освіти та виховання ОНАХТ.

Лисюк В.М., відповідальна за роботу Інституту культури і мистецтв ОНАХТ на факультеті ІТХ і РГБ