ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ «ВИБОРИ 2020» НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМПЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ, ПРОГРАМУВАННЯ ТА КІБЕРЗАХИСТУ.

25 жовтня 2020 року в Україні проводяться місцеві вибори, де ми будемо обирати депутатів обласних, районних, міських, селищних і сільських рад, а також міських, селищних і сільських голів, мерів міст.

25 жовтня ми будемо формувати не фіктивні органи, а одні з найбільш дієвих та важливих інституцій. Вони мають повноваження та гроші для того, щоб працювати на благо громади. З результатами їхньої робити ми будемо зустрічатись кожного разу, коли будемо виходити за поріг свого дому. Тому кожен голос матиме значення. Лише від нас залежить, хто буде керувати нашими містами наступні п’ять років: ефективні менеджери, які розвиватимуть громади, чи популісти і корупціонери, єдиною метою яких є сісти на грошові потоки.

Колумба І.В. 512 гр.

Болтач С.В. 311,312 гр

Слушна Н.В. 521 гр,  Жуковецька С.Л. 522 гр.

Снігур Т.С. 331, 332 гр.

Нєнов О.Л. 531 гр.

Владімірова В.Б. 333гр.

Бобрікова І. С.533б  гр.

Старший куратор ФКІП та К                 Захлевська Т.В.

.