КУРАТОРСЬКІ ГОДИНИ НА ФАКУЛЬТЕТІ НИЗЬКОТЕМПЕРАТУРНОЇ ТЕХНІКИ ТА ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АКАДЕМІЇ»

В Одеській національній академії харчових технологій 16-24 жовтня у форматі відеоконференційї Zoom та наживо були проведені кураторські години на теми «День народження академії» куратор ЕН-111Трандафілов Володимир Володимирович, куратор ГМ-10 Левтринська Юлія Олегівна, куратор ЕН-121 Подмазко Ігор Олександрович, куратор ЕН-131 Дружкова Ірина Сергіївна, та куратор ГМ-30 Хомічук Віктор Андрійович. Куратори нагадали студентам історію вузу.

Під час проведення кураторських годин студенти були ознайомлені з історією ОНАХТ, їм було продемонстровано виступ проректора ОНАХТ з НПтаВР, СП, ОіС Кананихіною О.М. на честь свята та деякі моменти з концерту, присвяченого дню народження академії.

Старший куратор факультету низькотемпературної техніки та інженерної механіки         Дружкова І.С.