ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ОНАХТ НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗЕРНА І ЗЕРНОВОГО БІЗНЕСУ

В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті технології зерна і зернового бізнесу були проведені кураторські години для студентів 1-3 курсів, присвячені 118-річниці ОНАХТ.

В форматі Зум-конференцій студенти були ознайомлені з історією ОНАХТ, життєвим шляхом видатних вчених та діячів, причетних до створення та розвитку академії. Студенти прослухали шлях, який пройшов наш заклад від школи мукомелів до національної академії. Багато цікавих фактів з історії нашої Alma Mater можна знайти на офіційній сторінці Одеської національної академії харчових технологій (в розділі історія ОНАХТ).

Проводячи заходи, куратори окрім екскурсів у минуле академії, акцентували увагу на перспективах її розвитку.

ТЗХ-11 Кузьменко Ю.Я.

ТЗХ-12 Павловський С.М.

МТЕ-11 Константинова Т.В.

МЗХ-11, МЗХ-21 Шипко І.М.

ТЗХ-21а (куратор Дмитренко Л.Д.)

гр. ТЗХ-21б (куратор Котузаки О.М.)

МТЕ-21 (куратор Савченко Т.В.)

ТЗХ-31а (куратор Хоренжий Н. В.)

ТЗХ-31б (куратор Валевська Л.О.)

ТЗХ-32 (куратор Ворона Н.В.)

гр. ТЗХ-33 (куратор Соколова Н.Ю.)

МТЕ-31 (куратор Кривоногова І. Г.)

Старший куратор факультету ТЗіЗБ           Шалений В.А.