КУРАТОРСЬКІ ГОДИНИ НА ТЕМУ: «ВИБОРИ 2020» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ І ТОВАРОЗНАВСТВА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ПРОДОВОЛЬЧОГО БІЗНЕСУ

В період з 19 по 20 жовтня 2020 року  на факультеті технології і товарознавства харчових продуктів та продовольчого бізнесу, Одеської національної академії харчових технологій  були проведені єдині кураторські години на тему: «ВИБОРИ 2020»

Куратори розповіли студентам-виборцям, як правильно заповнювати бюлетені під час голосування на місцевих виборах, які пройдуть цієї неділі, 25 жовтня. Бюлетені будуть для голосування за кандидатів у депутати до обласної, районної, міської, сільської або селищної ради.

Ліворуч бюлетень міститиме назву партії, посередині – два квадратики для голосування, а праворуч – список прізвищ із 5-12 кандидатів від цієї партії.

У першому квадратику треба буде поставити відмітку навпроти партії, яку підтримуєте. У другому квадратику – вписати номер кандидата, якому симпатизуєте, від цієї політичної сили.

ТМ-12, Куратор  Солецька Г.

ТМ-11, Кратор Кушніренко Н.М.; ТМ-15, Куратор Вікуль С.І.

ТМ-21, куратор Скріпниченко Д.М

ТМ-22,  куратор Агунова Л.В.

ТТ П-24 Недобийчук Т.Е.

ТМ-25,  куратор Антіпіна О.О.

ТМ-35, куратор Малинка О.В.

ФПБ -26, куратор Криницька О.В.

ФПБ -36, куратор Павленко Г.М.

ТМ-30,  куратор  Манолі Т.А.

ТМ-31-32,  куратор Шлапак Г.В.

ТМ-33, ТМ-34, Куратор Котляр Е .

Старший  куратор факультету ТтаТХПіПБ                                          Вікуль С.І.