КУРАТОРСЬКА ГОДИНА, ПРИСВЯЧЕНА МІСЦЕВИМ ВИБОРАМ В УКРАЇНІ НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗЕРНА І ЗЕРНОВОГО БІЗНЕСУ

Протягом 19-23 жовтня 2020 року на факультеті технології зерна і зернового бізнесу були проведені кураторські години для студентів 1-3 курсів, присвячені Місцевим виборам в Україні, які відбудуться 25.10.2020.

Зустрічі зі студентами проходили у вигляді Зум-конференцій, на яких кураторами зазначалося, що 25 жовтня повнолітні українці будуть обирати депутатів до місцевих рад та мерів своїх населених пунктів. Голосування відбуватиметься з нововведеннями через зміни до Виборчого кодексу, а також з низкою карантинних обмежень. Особлива увага була приділена змінам у виборчих процедурах.

Кураторами акцентувалася увага на необхідності відповідального відношення до своїх громадських обов’язків та реалізації студентами своїх конституційних прав на зазначених виборах.

Для проведення кураторських годин використовувався спеціально підготовлений в академії презентаційний матеріал.

ТЗХ-11 (куратор Кузьменко Ю.Я.)

ТЗХ-12 (куратор Павловський С.М.)

МТЕ-11 (куратор Константинова Т.В.)

ТЗХ-21а (куратор Дмитренко Л.Д.).

МТЕ-21 (куратор Савченко Т.В.)

ТЗХ-21б (куратор Котузаки О.М.)

ТЗХ-31а (куратор Хоренжий Н. В.)

ТЗХ-31б (куратор Валевська Л.О.)

ТЗХ-33 (куратор Соколова Н.Ю.)

ТЗХ-32 (куратор Ворона Н.В.)

МЗХ-31 (куратор Ліпін А.П.)

МТЕ-31 (куратор Кривоногова І. Г.)

МЗХ-11, МЗХ-21  (куратор Шипко І.М.)

Старший куратор факультету ТЗіЗБ    Шалений В.А.