ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ: «14 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті технології вина та туристичного бізнесу  протягом 12-20 жовтня  кураторами груп була проведена єдина кураторська година на тему: «14 жовтня – День Захисника України».

В Україні святкування Дня захисника України почалось відносно недавно – з 2014 року. Свято встановлене указом президента України Петра Порошенка 14 жовтня 2014 року. «З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості постановляю: установити в Україні свято – День захисника України, яке відзначати щорічно 14 жовтня», – йдеться в документі.

Це день вшанування мужності і героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Групи ТК-26, ПВ-22, ПВ-30, куратори Берегова О.М., Ляпіна О.В.

Група ТВКП-21, куратор Сугаченко Т.С.

Групи МТ-23, Тс-24, куратор Байрачна О.К.

Група БІО-28, куратор Воловик Т.М.

Групи МТ-33, Т-34, Тс-3, Тс-34, куратор Крупіца І.В.

Група МТ-13, куратор Воскресенська О.В.

Група ТВ-11, куратор Тітлова О.О.

Група ТВ-21, куратор Мельник І.В.

Групи БІО-18, ХТ-12, ТКс-30, куратор Нікітчина Т.І.

Старший куратор факультета ТВтаТБ                                 Берегова О.М.