ВІДВІДУВАННЯ ГЕОЛОГО-МІНЕРАЛОГІЧНОГО МУЗЕЮ СТУДЕНТАМИ ФАКУЛЬТЕТУ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ

12 жовтня 2020 року студенти груп ГН-429 (куратор Волгушева Н.В.) та ЕК-435 (куратор Івченко Д.О.) відвідали геолого-мінералогічний музей Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, який є одним з найстарших музеїв Одеси й Одеської області. Його фонди нараховують більше 10 тис. зразків мінералів і гірських порід, що відбивають речовинну сполуку Земної кори, дна Світового океану.

Студенти побачили велику кількість природних мінералів та експозицію великої групи синтетичних мінералів – аналогів природних і тих, що не мають аналогів у природі. Особливо виділяється колекція метеоритів. в музеї представлені основні групи метеоритів – залізні, кам’яні й залізокам’яні.

Старший куратор факультету Нафти, газу та екології    Марія МАДАНІ