ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ. ПОРЯДОК НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ»

30 вересня 2020 р.  для студентів ОНАХТ та фахових коледжів ОНАХТ була проведена лекція на тему: «Запобігання та протидія булінгу в навчальних закладах. Порядок надання безоплатної правової допомоги».

Головний спеціаліст відділу «Третє одеське бюро правової допомоги» Одеського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Димова познайомила слухачів з головними напрямами роботи щодо запобігання та протидії булінгу в навчальних закладах та нормами закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».

Зустріч із студентами була підготовлена викладачами кафедри соціології, філософії і права І. А. Осадчою та Т. С. Ботікою. В обговоренні проблем виховання молоді взяла участь проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, соціальних питань, оздоровлення і спорту О. М. Кананихіна.

Лекція була проведена в режимі онлайн на платформі Zoom.