ЛЕКЦІЯ-ПРЕЗЕНАЦІЯ  НА ТЕМУ: «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ФІЗИЧНОМУ ВИХОВАННІ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ» НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ,  ПРОГРАМУВАННЯ ТА КІБЕРЗАХИСТУ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

29 вересня 2020 року на факультеті Комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена он-лайн лекція на тему: «Сучасні технології у фізичному виованні студентської молоді» к.п.н. кафедри фізичної культури і спорту Яготіна Р.С.

На відкритій лекції були присутні 41 особа. З кафедри фізичної культури та спорту – 9 викладачів, а також члени Ради з гуманітарної освіти та виховання ОНАХТ.

Лаговська Н.Г., відповідальна за роботу Інституту
культури і мистецтв ОНАХТ на факультеті КІППтаК