ВІДВІДУВАННЯ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ У РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК СТУДЕНТАМИ ФАКУЛЬТЕТУ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ

28.09.2020 групи ГН-419 (куратор Волчок В.О.), ЕК-415, ТЗС-417          (куратор Коваленко І.В.) відвідали  Одеську національну наукову бібліотеку у рамках Всеукраїнського дня бібліотек.

Студенти розказали, що бібліотеки України невпинно розвиваються як інформаційні центри, впроваджують сучасні технології, розширюють доступ до документної, у тому числі раритетної, бази через оцифрування документів. Одеська національна наукова бібліотека – перша публічна книгозбірня України, відкриття якої поклало початок заснуванню публічних бібліотек у крайових і губернських містах Росії і України. Нині це потужній культурний, освітній, науково-інформаційний заклад, що здійснює функції науково-дослідного, методичного та координаційного центру з питань бібліотекознавства, бібліографознавства, документознавства.

Після проходження квесту і отримання подарунків за кращу командну роботу

Заповнення читацьких формулярів

Початок екскурсії

У читальній залі

У приміщенні клубу «Windows of America»

В залі каталогів

В залі рідкісних видань

У холі бібліотеки

гр. ГН-419 куратор ст. викладач каф. НТІТ Волчок В.О.

групи ЕК-415, ТЗС-417 куратор доц. кафедри ЕтаПТ Коваленко І.В.

Старший куратор факультету НГ та Е  Мадані М.М.