КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ

З 14 вересня по 18 вересня на факультеті Нафти, газу та екології були проведені  кураторські години, присвячені річниці Дня Незалежності України.
      24 серпня 1991 р. Верховна Рада України прийняла Іс­торичний документ виняткового значення для долі укра­їнського народу — Акт проголошення незалежності України. За Акт проголосувала абсолютна більшість депутатів Верховної Ради. Українська Радянська Соціалістична Республіка перестала існувати. На геополітичній карті світу постала нова самостійна держава — Україна.

Куратори груп розповіли про деякі з найвизначніших соціально-культурних подій за період незалежності.

Група ТЗС-415 ( куратор Коваленко І.В.)

Група ГН-429, ЕЕ-424, ТЕ-421( куратор Волгушева Н.В.)

Група ЕК-425, ТЗС-427( куратор Шевченко Р.І.)

Група ТЗС-437( куратор Кузнєцова І.О.)

Група ЕК-435-437( куратор Івченко Д.О.)

Група ЕК-414 і ТЕ-411 ( куратор Волчок В.О.)

Група ГН-419  ( куратор Волчок В.О.)

Група ГН-439, ЕЕ-434, ТЕ-431( куратор Сагала Т. А.)

Ст. куратор ф-ту НГ та Е                   Мадані М.М.