ПРОВЕДЕННЯ  ІНСТРУКТАЖУ З ПИТАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЗІ СТУДЕНТАМИ ПЕРЕД ЛІТНІМИ КАНІКУЛАМИ  НА ФАКУЛЬТЕТІ ММІЛ

Кураторами факультету ММіЛ перед початком літніх канікул були проведені кураторські часи з питання  інструктажу з  безпеки життєдіяльності перед початком літніх канікул.

Куратори розповіли студентам щодо Правила безпечної поведінки на воді влітку. Досвід і спостереження свідчать, що нещасні випадки на воді трапляються при порушенні заходів безпеки. Щоб не було біди для себе і для всіх, хто нас любить, давайте поводитись на водоймах так, як вимагають заходи безпеки життя: обачно і обережно.

Крім того, обговорили підготовку та правила поведінки під час мандрівки до лісу, поводження в лісі при виникненні пожежі та багато інших питань, що необхідно знати студентам у поводженні під час літніх канікул.

Уміння правильно надати першу медичну допомогу потерпілому у разі нещасного випадку дає можливість кожному виконати свій громадянський обов’язок – урятувати людині життя.

Перша медична допомога (ПМД) – заходи, що мають за мету порятунок життя травмованого.

Куратор групи ЕМ-382 Бахчиванжи Л.А.

Куратор групи ЕМ-172 Бренер О.Д.

Куратор групи ЕМ-161  Левчук Ю.В.

Куратор групи ЕМ-181 Лозовська Г.М.

Куратор групи ЕМ-273 Черкаський Д.С.

Куратор групи ЕМ-173 Дроздова В.О.

Куратор групи ЕМ-374 Лар’яновский І.С.

Куратор групи ЕМ-351, ЕМ-381 Голубьонкова О.О.

Куратор групи ЕМ-191 Соколюк К.Ю.

Куратор групи ЕМ-182

Куратор групи ЕМ-151 Ковалів І.О.

Куратор групи ЕМ-191 Соколюк К.Ю.

Куратор групи ЕМ-271 Відоменко І.В.

Куратор групи ЕМ-171 Пурцхванідзе О.

Зам. Декана кафедри Коренман Є.М.

Старший куратор факультету ММіЛ                                 Євтушок О.В.