ЗВІТ З ПРОВЕДЕННЯ ІНСТРУКТАЖІВ  З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ НА ФАКУЛЬТЕТІ

КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ПРОГРАМУВАННЯ ТА КІБЕРЗАХИСТУ

Наприкінці травня в ОНАХТ куратори факультету КІПтаК провели інструктаж з безпеки життєдіяльності під час літніх канікул.  Були розглянуті основні небезпечні питання: профілактика ОРВІ та COVID-19, порушення правил електробезпеки, порушення правил дорожнього руху, порушення правил особистої гігієни та охорони здоров`я, сонячні опіки та сонячні теплові удари, укуси комах, порушення правил поведінки у воді, самостійні походи в ліс та гори, паління та вживання алкогольних напоїв, перша медична допомога у випадку нещасних та надзвичайних подій і т.п. Інструктаж прослухали всі групи 1-3 курсів.

Сіромля С.Г.311, 312 гр; Слушна Н.В.511 гр; Жуковецька С.Л.512 гр.

Снігур Т.С. 321 гр, 322 гр.; Нєнов О.Л. 521 гр.

Болтач С.В. 331гр.; Владімірова В.Б. 333гр.; Шишко О.Г. 531гр.; Жирнова Т.М. 533гр.

Старший куратор факультету  КІП та К             Захлевська Т.В.