ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ХТО ВІДКРИВ ЗАКОН ОМА?» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ КОМПЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ

ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

27 травня 2020 року за планом роботи Інституту культури та мистецтв Одеської національної академії харчових технологій на кафедрі Автоматизації виробничих процесів і робототехнічних систем факультету Комп’ютерних систем та автоматизації доцент Розіна О.Ю. провела в режимі онлайн на платформі Zoom науково-популярну лекцію на тему: «Хто відкрив закон Ома?».

На конференцію були запрошені студенти першого курсу гр. АЕМ-10 і ЕЕ-414, які прийняли участь у повному складі. Крім того в конференції прийняли участь директор Центру сприяння працевлаштування студентів і випускників ОНАХТ доцент Біленька І.Р, старший куратор ОНАХТ Леонова Л.Є. та в.о. завідувача кафедри ЕМтаІГ доцент Галіулін А.А.

Студенти І курсу гр. АЕМ-10 і гр. ЕЕ-414 уважно вислухали цікаву доповідь доцента Розіної О.Ю. та прийняли активну участь в її обговоренні.

Відповідальний за роботу Інституту культури та мистецтв ОНАХТ на факультеті КСтаА доц. Галіулін А.А.