ЗВІТ З ПРОВЕДЕННЯ ІНСТРУКТАЖІВ  З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ НА ФАКУЛЬТЕТІ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ

25 та 26 травня куратори факультету Нафти, газу та екології провели інструктажі з безпеки життєдіяльності під час літніх канікул .

Були розглянути основні небезпечні фактори: порушення правил дорожного руху; порушення правил електробезпеки; порушення правил особистої гігієни та охорони здоров’я; сонячні опіки і сонячні теплові удари; укуси комах; порушення правил поведінки у воді; самостійні походи в ліс,гори; тривале перебування біля комп’ютера; -вживання лікарських препаратів без призначення лікаря: паління, вживання алкогольних напоїв; профілактичні засоби проти COVID -19.

Інструктаж прослухали студенти гр..ГН-419, ТЕ-411,ЕЕ-414,ЕК-415,ТЗС-417,ГН-429, ТЕ-421.ЕЕ-424,ЕК-425,ТЗС-427,ЕК-435,ТЗС-437,ГН-439, ТЕ-431, ЕЕ-437.

Куратор Кузнецова І.О.

Куратор Сагала Т.А.

Куратор Гаркович О.Л.

Куратор Івченко В.О.

Старший куратор факультета НГ та Е    Кузнецова І.О.