ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ВИЗНАЧНІ АРХІТЕКТУРНІ ТА ІНЖЕНЕРНІ СПОРУДИ СВІТУ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

25 травня  2020 року на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу ОНАХТ була прочитана онлайн лекція на тему: «Визначні архітектурні та інженерні споруди світу» доцентом кафедри туристичного бізнесу та рекреації М. Л. Орловою.

На лекції були присутні студенти 1 та 2 курсів спеціальності «Туризм» денної та заочної форми навчання, студенти спеціальності «Харчові технології»  з 1-3 курсів,  викладачі різних кафедр факультету, куратори. Всього у заході приймало участь 60 учасників.

Під час лекції були розглянуті особливості архітектури як виду мистецтва, стилі архітектури. Розповідь лектора супроводжувалась показом слайдів із зображенням визначних творів архітектури та інженерного мистецтва, фотографій відомих архітекторів. Значна увага була приділена роботам сучасних архітекторів, серед яких Заха Хадід, Фаріборз Сахба, Френк Гері, Вілфрід ван Вінден, Жан Нувель.

Була надана інформація щодо споруд різних країн, різного призначення (культові, адміністративні, житлові, громадські), різного віку.

Проведення лекції сприяло підвищенню культурного рівня слухачів, формуванню естетичного смаку, формуванню професійних компетентностей, оскільки усі розглянуті шедеври архітектури та інженерного мистецтва водночас виступають атрактивними туристичними ресурсами.

Відповідальна за Інститут культури і мистецтв  на факультеті ТВтаТБ  доц. Н.В. Доценко