ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «НАЦІОНАЛЬНА КУЛЬТУРА В СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ. ЄДНІСТЬ І ВЗАЄМОЗАЛЕЖНІСТЬ СВІТОВОЇ ТА НАЦІОНАЛЬНОЇ КУЛЬТУР» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

21 травня 2020 року на факультеті нафти, газу та екології Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена онлайн-лекція Кондратенко І.П., ст. викл. кафедри екології та природоохоронних технологій на тему:«Національна культура в сучасній Україні. Єдність і взаємозалежність світової та національної культур».

В ході лекції Кондратенко І.П. розповіла про сучасну українську культуру та її входження у світовий простір. Учасники лекції познайомилися з культурою, освітою та мистецтвом в часи перебудови та становлення незалежності України.

Слухачами були студенти факультету нафти, газу та екології та викладачі ОНАХТ. Кількість присутніх на заході –  17 учасників.

Кузнецова І.О., відповідальна за роботу Інституту культури і мистецтв на факультеті нафти, газу та екології ОНАХТ