КУРАТОРСЬКІ ГОДИНИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ХАРЧУВАННЯ І РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 181 «ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ» ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

В ОНАХТ  на початку травня відбувалося безліч подій виховного характеру. Студенти та куратори мали можливість ознайомитися з підготовлене ними матеріалами на платформі Zoom, а також у мережі Facebook.

06.05.2020 р. відбувся Історичний форум «Пам’ять та перемога».

08.05.2020 р. – відкрита кураторська година присвяченій 175 річниці дня народження Іллі Мечникова . XIII Фестиваль культури, спорту та мистецтв. А традиційні кураторські години присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Другої світової війни були проведені на платформі  Zoom.

Щиро вдячні організаторам за підготовлені цікаві матеріали. У заходах  на різну тематику взяли участь  усі академічні групи факультету  та куратори. В дистанційному режимі студенти дізналися, дуже багато цікавих та нових фактів.

група ТХ-307 куратор Голінська Я.А.

Група ТХ-307 куратор доц. Калугіна І.М.

Група ТХ-310с та ТХ-211с  куратор доц.Дідух Г.В.

група ТЛ-307 куратор  Лазаренко Н.А.

Група ТЛ-206  куратор доц.Козонова Ю.О.

група ТЛ-307 куратор  Лазаренко Н.А.

Група ТХ-207 Куратор Поплавська С.О.

Група ТХ-108 куратор доц. Колесніченко С.Л.

ВІДКРИТА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА ПРИСВЯЧЕНА 175 РІЧЧЮ ІЛЛІ МЕЧНИКОВУ

Ст.куратор зі  спеціальності 181 «Харчові технології»        А.В. Жмудь