КУРАТОРСЬКІ ГОДИНИ НА ТЕМУ: «9 ТРАВНЯ. ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ У ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ» НА ФАКУЛЬТЕТІ НИЗЬКОТЕМПЕРАТУРНОЇ ТЕХНІКИ ТА ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

В період з 11 травня по 13 травня 2020 року на факультеті Низькотемпературної техніки та інженерної механіки Одеської національної академії харчових технологій були проведені кураторські години в форматі відеоконференцій в zoom, присвячені Дню перемоги у Великій Вітчизняній війні.

У групах куратори провели кураторські години, на яких були розглянуті події, що сталися під час Другої світової війни. Куратори разом зі студентами обмінювалися думками щодо причин початку війни та її проходження. В той же час у декількох студентів теж було що розповісти. Вони ділилися різноманітними історіями про війну, які студенти взнали від своїх бабусь та дідусів. Пам’ять загиблих у війні було вшановано хвилиною мовчання.

Подмазко І.О., доц., старший куратор факультету НТтаІМ ОНАХТ