КУРАТОРСЬКА ГОДИНА ЩОДО РОЗВИТКУ ОСОБИСТОСТІ СТУДЕНТА В МЕЖАХ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ФАКУЛЬТЕТІ КСтаА

В Одеський національній академії харчових технологій 5 травня 2020 року на факультеті комп’ютерних систем та автоматизації була проведена кураторська година, як ZOOM-конференція, щодо розвитку особистості студента в межах професійної діяльності.

На відповідній конференції були присутні студенти 3-х і 4-х курсів факультету та представники компанії ТОВ «Дельта Вілмар Україна». Представники компанії показали відеоролик, що розкриває основну діяльність підприємства «Дельта Вілмар» та відображає його виробничі потужності і їх місце розташування.

Потім представники компанії «Дельта Вілмар» розповіли про вакансії і відповіли на різні питання щодо працевлаштування, стажування за кордоном, умов роботи і багато чого іншого.

Звіт підготував ст. куратор факультету Кс та А   Гурський О.О