ВІДКРИТА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ: «ТВОРЧІСТЬ М.Т.РИЛЬСЬКОГО» В ОН-ЛАЙН РЕЖИМІ
НА ФАКУЛЬТЕТІ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ХАРЧУВАННЯ І РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 181 «ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ»
ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
24 квітня 2020 року на факультеті Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу зі спеціальності 181 «Харчові технології» Одеської національної академії харчових технологій була проведена відкрита кураторська година на тему: «Творчість М.Т. Рильського» у вигляді конференції на платформі zoom. Модератором виступила доцент кафедри ТРіОХ, куратор Атанасова В.В., яка розповіла учасникам біографію видатного українського поета, перекладача, публіциста та громадського діяча. Було дуже приємно бачити серед більш як 60 учасників конференції знайомі обличчя кураторів та студентів.

Ст.куратор зі  спеціальності 181 «Харчові технології»        А.В. Жмудь