КУРАТОРСЬКА ГОДИНА, ПРИСВЯЧЕНА «ДНЮ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ» ТА ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ПІД ЧАС РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗЕРНА І ЗЕРНОВОГО БІЗНЕСУ

На факультеті технології зерна і зернового бізнесу протягом 3-10 березня 2020 року були проведені кураторські години для студентів 1-3 курсів, присвячені «Дню соборності України» та пам’яті загиблих під час Революції гідності («Небесна сотня»). Головною метою заходу було нагадати кожному студенту, що соборність землі України – це духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів. Під час заходів куратори наголошували, що соборність української державності означає, що Україна має свою єдину вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальна національну державу, яку створює сам народ. Національна єдність є не тільки базовою цінністю, а й обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії. З часів роздробленості Київської Русі ідея Соборності стала однією з основ збереження української державності та національної самосвідомості. Володимир Великий і Ярослав Мудрий, Володимир Мономах і Ярослав Осмомисл, Роман Мстиславич і Данило Галицький, Богдан Хмельницький та Іван Виговський, Петро Дорошенко та Іван Мазепа в різні часи і за різних історичних обставин намагалися втілювати цю ідею в життя. Також куратори академічних груп разом зі студентським активом підготували матеріали, присвячені пам’яті загиблих під час Революції гідності («Небесна сотня»). Під час бесід зі студентами куратори наголошували на необхідності збереження історичної пам’яті щодо героїчних вчинків людей під час трагічних подій в Україні початку 2014 року. Заходи мали на меті виховання шанобливого ставлення до пам’яті героїв.

ТЗХ-11а (куратор Дмитренко Л.Д.)

гр. ТЗХ-11б (куратор Котузаки О.М.)

гр. ТЗХ-21б (куратор Соколова Н.Ю.), гр. ТЗХ-33 (куратор Хвостенко К.В.)

гр. ТЗХ-32 (куратор Турпурова Т.М.)

Старший куратор факультету ТЗіЗБ                                               Шалений В.А.