ЄДИНІ КУРАТОРСЬКІ ГОДИНИ НА ТЕМИ: «ДЕНЬ СОБОРНОСТІ» ТА «НЕБЕСНА СОТНЯ» НА ФАКУЛЬТЕТІ НИЗЬКОТЕМПЕРАТУРНОЇ ТЕХНІКИ ТА ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ  ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

В період з 10 по 11 березня 2020 року на факультеті Низькотемпературної техніки та інженерної механіки Одеської національної академії харчових технологій були проведені єдина кураторська година на теми «День соборності» та «Небесна сотня».

10 березня 2020 р. о 14:30 в ауд. 202 на Дворянській 1/3 були проведені кураторські години на теми «День соборності» та «Небесна сотня» у групах ЕН-130 та ЕН-131. Кураторську годину проводили куратори груп – доц. кафедри КПА  І.О. Подмазко та доц. кафедри КТ В.В. Соколовська-Єфименко.

Під час проведення кураторських годин куратори розповіли студентам про День соборності – день об’єднання УНР та ЗУНР. Також студенти були ознайомлені з подіями 2013 – 2014 рр. на території України, в результаті яких загинуло понад 100 українців. Їх честь була вшанована хвилиною мовчання.

11 березня 2020 р. о 14:30 на Канатній 112 були проведені кураторські години на теми «День соборності» та «Небесна сотня» у групі ГМ-20. Кураторську годину проводив куратор групи – доц. кафедри ПОтаЕМ В.А.Хомічук.

Подмазко І.О., доц., старший куратор факультету НТтаІМ ОНАХТ