ВІТАЄМО НАШІ ТАЛАНТИ!

ЗРАЗКОВИЙ ХОРОВИЙ КОЛЕКТИВ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ “NOVELLUS 22 лютого 2020 року СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ  У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ ТВОРЧИХ ДОСЯГНЕНЬ “ЧАЙКА”-2020!

Академічний хор  “Novellus” у складі:  Платонова Надія, Лопатюк Аліна (ф-т ММіЛ), Райкова Валерія (ф-т ТВтаТБ), Ялдіна Клавдія, Чабан Дар’я, Степул Артем (ф-т КІПтаК), Шевченко Анастасія, Дубіна Анна, Лапчевський Артем, Латій Микита, Алімов Сулейман (ф-т ІТХтаРГБ), Осінська Тетяна (ф-т КСтаА), Шлєпак Микола (ф-т ЕБіК), Кошельник Ярослав (ф-т НТТтаІМ), був найкращим і здобув Диплом першого ступеню.

В номінації естрадний-вокал-соло наші зірки Лапчевський  Артем, Платонова Надія, Яковіна Владислав, Кошельник Ярослав, Чабан Дар’я, Ялдіна Клавдія, Осінська Тетяна, Латій Микита, Лопатюк Аліна, Шлєпак Микола, Шевченко Анастасія, Райкова Валерія також отримали Дипломи першого ступеню.

Дипломом першого ступеня нагороджено вокальний дует – Степул Артема та Дубіну Анну.

Всі переможці є вихованцями педагога студентського клубу ОНАХТ Булатової Т.В.

Нашим зіркам і Булатовій Т.В. бажаємо здоров’я, нових творчих злетів, наснаги та подальших перемог!!!

Дякуємо голові профспілки співробітників ОНАХТ Страховій Т.В. за фінансову підтримку наших талантів.