КУРАТОРСЬКА ГОДИНА НА ТЕМУ: «23 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ

ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ» НА ФАКУЛЬТЕТі ТВтаТБ

В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті технології вина та туристичного бізнесу протягом 18 листопада – 6 грудня 2019 року кураторами груп була проведена єдина кураторська година на тему: «23 листопада день пам’яті жертв Голодомору».

Куратори груп розказали студентам про причини та наслідки голодомору. День пам’яті жертв голодомору – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні. Зараз більше 15 країн визнали Голодомор як штучне знищення українців. Крім цього, Парламентська асамблея Ради Європи схвалила резолюцію про вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

Група ТВ-11, куратор Сугаченко Т.С.

Група ПВ-20, куратор Ляпіна О.В.

Групи ПВ-12, ТК-16 куратор Берегова О.М.

Група ТВКП-32, куратор Берегова О.М.

Групи Т-305, Т-306, куратор Ліганенко М.Г.

Група БІО-39, куратор Нікітчіна Т.І.

Групи Т-14, ГТ-15, куратор Воскресенська О.В.

Групи МТ-13, Тс-3, Тс-34, куратор Гілко О.К.

Групи БІО-18, БІО-19, куратор Воловик Т.М.

Група ТВКП-31, куратор Швець Н.О.

Група МТ-23, куратор Крупіца І.В.

Група БІО-29, куратор Ільєва О.С.

Cтарший куратор факультету  ТВтаТБ                              Берегова О.М.