ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ПОЕЗІЯ ТА НАТХНЕННЯ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

5 грудня  2019 року на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу, в рамках роботи Інституту культури та мистецтв, була прочитана лекція на тему: «Поезія та натхнення» доцентом кафедри туристичного бізнесу і рекреації  Калмиковою Іриною Семенівною.

Доцент Калмикова І.С. емоційно розповіла про натхнення для створення поетичних творів. Ми часто шукаємо натхнення у поезії, у спогадах, в людях, які нас вразили чи здивували. Але натхнення приховується в самому житті. І лектор для свого виступу взяла епіграфом слова відомого композитора П.І. Чайковського «Натхнення – це така гостя, яка не любить відвідувати лінивих». І неважливо чи вмієш ти писати вірші, створювати музику чи  малювати, адже часом потрібно лише бути щирим і просто любити життя.

Кожен з нас талановитий, і варто лише повірити в себе та відкриватися людям, не бути байдужим ні до кого, і вірити своїм почуттям та ніколи не здаватися. Кожен з нас вже сам по собі – натхнення.

Відповідальна за Інститут культури та мистецтв на факультеті ТВтаТБ,  доц. Н.В. Доценко