ПРОВЕДЕННЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП`ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ, ПРОГРАМУВАННЯ ТА КІБЕРЗАХИСТУ
ЄДИНОЇ КУРАТОРСЬКОЇ ГОДИНИ, ПРИСВЯЧЕНОЇ
«21 листопада – День гідності
та свободи» і «День пам’яті жертв голодоморів».

Протягом  18-26 листопада 2019 року в Одеській національній академії харчових технологій на факультеті Комп`ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту  кураторами було проведено єдину кураторську годину на тему: «21 листопада – День гідності та свободи» і «День пам’яті жертв голодоморів». В своїх доповідях куратори розповіли про  історичні події, пов’язані з початком цього дня.  «Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи». Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! 23 листопада в Україні відзначають День пам’яті жертв голодоморів 1932–1933 років. Сьогодні ми можемо говорити правду і маємо це робити голосно, бо зло не повинне приховуватися, як це робилося раніше, впродовж десятиліть, режимом радянської влади. Ми маємо згадувати жертв Голодомору-геноциду, прямо називати винуватців трагедії для того, щоби це найжорстокіше сплановане масове вбивство людей ніколи більше не повторилося.

Кальмус Н.В., Жуковецька С.Л., 511, 512 гр.

Снігур Т.С. 321, 321 гр

Нєнов О.Л. 521 гр.

Болтач С.В. 331 гр.

Владімірова В.Б. 333 гр., Шишко О.Г. 531 гр., Жирнова Т.М. 533 гр.

Старший куратор факультету   КІП та К
Захлевська Т.В.