ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ДЖЕРЕЛА УКРАЇНСЬКОГО ЖИВОПИСУ»
НА ФАКУЛЬТЕТІ КОМП’ЮТЕРНИХ СИСТЕМ ТА АВТОМАТИЗАЦІЇ
ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

21 листопада2019 року за планом роботи Інституту культури та мистецтв Одеської національної академії харчових технологій доцент факультету Комп’ютерних систем та автоматизації Розіна О.Ю. провела науково-популярну лекцію на тему:«Джерела українського живопису» в учбовій лабораторії кафедри Електромеханіки та мехатроніки.

Доцент Розіна О.Ю. чудово доповіла студентам 2 курсу факультету Технології зерна та зернового бізнесу про життя і діяльність видатних художників, письменників та артистів України ХІХ-ХХ століття, а також про будівництво і відкриття нового Оперного театру в Одесі у 1888 році.

Учасники заходу з увагою слухали цікаву доповідь доцента Розіної О.Ю. таставили численні запитання.

Галіулін А.А., доцент,
відповідальний за роботу Інституту культури та мистецтв ОНАХТ  на факультеті Комп’ютерних систем та автоматизації