ЗАХОДИ ДО ДНЯ ГІДНОСТІ  ТА  СВОБОДИ  НА  ФАКУЛЬТЕТІ  НАФТИ,  ГАЗУ  ТА  ЕКОЛОГІЇ.

На факультеті Нафти, газу та екології були проведені заходи до Дня гідності та свободи, який відзначають щорічно 21 листопада. Це був надзвичайно важкий іспит для  України, коли українці продемонстрували свою  європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Кураторські години були проведені в усіх групах факультету. Були присутні куратори груп: ст.куратор  Кузнецова І.О., куратор  Біленко Н.О., куратор Волгушева Н.В., куратор  Івченко Д.О., куратор Соколов Є.О., куратор Гаркович О.Л., зам.декана  Сагала Т.А.

Студенти груп ЕК-425, ТЗС-427

Героям  Майдану і  воїнам- захисникам України,  які  загинули  за  світле  майбутнє  України,  оголошується  хвилина  мовчання.

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!!!

Україна- це територія гідності й свободи. Такими  нас  зробила не одна,  а  дві  революції – наш  Майдан 2004 року, який  був  Святом Свободи і Революція 2013 року.

Молодь, студенти, школяри вийшли  на  майдан  вибираючи  свою  гідність.

Студенти гр.ЕК-415, ТЗС-417

Студенти груп ГН-419, ТЕ-411, ЕЕ-414, ГН-429, ТЕ-421,ЕЕ-424, ГН-439, ТЕ-431, ЕЕ-434

Студенти групи ЕК-435,  ТЗС-427

Можна все на світі вибирати, сину,
Вибирати не можна тільки Батьківщину.

ст.куратор факультету  НГ та Е
Кузнецова І.О.