Кураторська година, присвячена «Дню захисника України» на факультеті технології зерна і зернового бізнесу

На факультеті технології зерна і зернового бізнесу протягом жовтня 2019 року були проведені кураторські години для студентів 1-3 курсів, присвячені «Дню захисника України».

Головною метою заходу було нагадати кожному студенту, що захист Батьківщини – це найвищий обов’язок кожного громадянина, в тому числі студента. Зустрічаючись зі студентами, куратори наголошували на необхідності збереження пам’яті про подвиги героїв, які в різні часи боронили свободу та незалежність нашої країни. Заходи мали на меті виховання шанобливого ставлення до пам’яті героїв національно-визвольних рухів минулого, мужності та героїзму сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності України, утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження історичної пам’яті про доленосні події та сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в студенській молоді.

У своїх виступах студенти та куратори  розкрили історію виникнення Козацтва в Україні та традиції свята Покрови Пресвятої Богородиці.

ТЗХ-11а (куратор Дмитренко Л.Д.)

гр. ТЗХ-11б (куратор Котузаки О.М.)

МТЕ-11 (куратор Савченко Т.В.)

Х-11 та М-30 (куратор Шипко І.М.)

ТЗХ-21а (куратор Хоренжий Н. В.)

гр. ТЗХ-21б (куратор Соколова Н.Ю.)

гр. МТЕ-21а (куратор Кривоногова І. Г.)

гр. МЗХ-21а  (куратор Ліпін А.П.)

гр. ТЗХ-31а (куратор Кузьменко Ю.Я.)

гр. ТЗХ-31б (куратор Страхова Т.В.)

гр. ТЗХ-32 (куратор Турпурова Т.М.)

гр. ТЗХ-33 (куратор Хвостенко К.В.)

гр. МТЕ-31 (куратор Колесник В.І.)

Старший куратор факультету ТЗіЗБ
Шалений В.А.