НАУКОВА  СТУДЕНТСЬКА  КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ  СУЧАСНОСТІ»  НА ФАКУЛЬТЕТІ НАФТИ,  ГАЗУ  ТА ЕКОЛОГІЇ.

З  12 листопада  по 20  листопада  на факультеті НГтаЕ  проходила наукова студентська конференція «Екологічні проблеми  сучасності», яка відбувалася у два етапа. У  конференції  прийняли участь студенти 1-го курсу, групи ТЗС-417 та ЕК- 415. Були присутні: ст..куратор ф-ту НГ та Е  Кузнецова І.О., куратор , ст..викладач Соколов Є.В., доц..каф.Е та ПТ Коваленко І.В.

На конференції були розглянути питання забруднення повітря, морській води, малих річок. Студенти зробили дуже яскраві доповіді. Найкращі співучасники були нагороджені грамотами за підписом завідувачем кафедрою і Екології та природоохоронних технологій Г.В.Крусір.

Найкращі співучасники студентської конференції

Ст.куратор ф-та Кузнецова І.О. з Казіміровою Анною, доповідь якої була найкращою.

Ст.викладач каф.Е та ПТ Соколов Є.В. вручає грамоти переможцам.

ст.куратор  ф-та НГ та Е Кузнецова І.О.