ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ:
«ІСТОРІЯ ОДЕСИ, НАПИСАНА ФОТОГРАФІЯМИ»
НА ФАКУЛЬТЕТІ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ХАРЧУВАННЯ І РЕСТОРАННО-ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ
ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

20 листопада 2019 року на факультеті Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена лекція «Історія Одеси, написана фотографіями», зав. кафедри БЖД, к.т.н., доцентом Фесенко О.О.

Якою була Одеса раніше? Дізнатись це допомагають унікальні старі фотографії, на яких зберіглося наше чудове місто. Неможливо зібрати всі фотографії, але ті фотографії, що були представлені на лекції яскраво відобразили зміни Одеси, які відбувались з часом. Присутні із зацікавленістю мандрували вулицями й площами старої та сучасної Одеси. Метою зустрічі є виховання у молоді розуміння необхідності збереження міста не тільки для себе, але й для багатьох нащадків.

На лекції були присутні студенти факультетів ІТХ і РГБ (гр. ГРС-103 із куратором Сахаровою З.М., гр. ГРС-203б) НТ і ІМ (гр. ЕнМм-10), НГіЕ (гр. ТЕ-451а),  КІП та КЗ (гр.КН-356а ) та викладачі кафедри БЖД. Загалом 32 людини.

Лисюк В.М.
відповідальна за роботу Інституту