Відкрита кураторська година «Ніколи не сміявся без любові», присвячена до 130-річчя від Дня народження Остапа Вишні на факультеті ТтаТХПіПБ

На факультеті ТтаТХПіПБ проведена відкрита кураторська година присвячена до 130-річчя від дня народження Остапа Вишні. Були присутні старші куратори факультетів разом із студентами 1-2-х курсів технології зерна і зернового бізнесу, інноваційних технологій харчування і готельно-ресторанного бізнесу, економіки бізнесу і контролю. Підготували виступ студенти 1 курсу факультету ТтаТХПіПБ групи ТТП-14 (Куратор Гарбажій К.С.)

Остап Вишня – справжній народний письменник. Для нього було справою честі працювати для народу й в ім’я народу.

Письменник унікальної популярности, рекордних – мільйонних тиражів, твори якого знали навіть неписьменні. І хоча була в нього дуже важка доля, але й після десяти років каторги не перестав він “усміхатись” аж до смерті…

Студенти ознайомились із життям і творчою спадщиною письменника-гумориста; розвили культуру зв’язного мовлення, почуття комічного; виховували інтерес та повагу до спадщини Остапа Вишні, прагнення поглибити знання шляхом самостійного читання творів та літератури про творчість письменника та його життя.

Зам. декана факультету ТтаТХПіПБ                 Гарбажій К.С.