ТРАДИЦІЙНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК НА ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ

12 листопада  2019 року  на факультеті Менеджменту, маркетингу і логістики ОНАХТ відбувся традиційний благодійний ярмарок.  Ярмарок пройшов під гаслом «Дискотека 80-х». В акції приймали участь  студенти факультету з 1 по 5 курс усіх спеціальностей факультету.

На ярмарку пригощали  фірмовими солодощами та бутербродами, співали пісень та нагороджували грамотами кращих студентів факультету, покупці мали можливість виграти приємні призи.

Кращими студентами факультету за результатами навчання стали Радіонова А.К., Кирилова В.П., Тєстова О.А.

Було зібрано 2501 грн, які будуть направлено до підшефної школи-інтернату у смт. Миколаївка.

Дякуємо  усім небайдужим.

Заст. декана факультету ММіЛ Коренман Є.М.
Студрада факультету ММіЛ