ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ «ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ЗАХОДИ У СТУДЕНТСЬКИХ МІСТЕЧКАХ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ НАФТИ, ГАЗУ ТА ЕКОЛОГІЇ
ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

7 листопада 2019 року на факультеті нафти, газу та екології Одеської національної академії харчових технологій, в рамках роботи Інституту культури і мистецтв, була проведена лекція Лапардіна М.І., к.т.н., доцента кафедри теплоенергетики і трубопровідного транспорту енергоносіїв на тему: «Енергозберігаючі заходи у студентських містечках».

У ході лекції студенти дізналися про заходи зі зменшення витрат енергоносіїв у студентських містечках. Слухачами були студенти факультету нафти, газу та екології.

Кондратенко І.П.,
ст. викладач,
відповідальна за роботу Інституту культури і мистецтвна факультеті Нафти, газу та екології