ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ «КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА ТА ЕТИКА В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОННОЇ ТОРГІВЛІ»
НА
ФАКУЛЬТЕТІ МЕНЕДЖМЕНТУ, МАРКЕТИНГУ І ЛОГІСТИКИ
ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

7 листопада 2019 року в Одеській національній академії харчових технологій на факультеті менеджменту, маркетингу і логістики, рамках роботи Інституту культури та мистецтв, старшим викладачем кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі, к.е.н. Соколюк К.Ю. було проведено відкрите лекційне заняття на тему: «Корпоративна культура та етика в системі електронної торгівлі».

На лекції були присутні викладачі кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі, куратори зі студентами 1 та 2 курсів факультету менеджменту, маркетингу і логістики (загальна кількість близько 70 осіб). Зокрема, були присутні групи: ЕМ-251; ЕМ-281; ЕМ-261; ЕМ-291; ЕМ-191; ЕМ-172; ЕМ-173.

Лекція була проведена на достатньо високому рівні у формі відкритої лекції, присутній живий діалог зі студентами, в ході заняття велась дискусія на актуальні питання сучасної електронної комерції, етики спілкування в Інтернеті.

Орлова В.О.,
відповідальна по Інституту