ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «75-РІЧНИЦЯ
ГЕРОЇЧНОЇ ОБОРОНИ ОДЕСИ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИНА ТА ТУРИСТИЧНОГО БІЗНЕСУ

В Одеський національний академії харчових технологій протягом 10-30 жовтня 2019 року  на факультеті технології вина та туристичного бізнесу відбулася єдина кураторська година «75-річниця героїчної оборони Одеси».

Куратори розповіли студентам що 5 серпня 1941 року почалась героїчна оборона Одеси. Супротивник планував здобути Одесу протягом двох-трьох днів. Але мужні захисники міста  боролися до останнього. Понад 100 тис. трудящих Одеси вийшли на будівництво оборонних рубежів. Захисники Одеси показували зразки стійкості та відваги. Навіть поранені бійці й командири лишалися в строю. Гинули люди, розвалювалися будівлі, але промисловість Одеси не припиняла роботи. Захисники міста довгих 73 дні захищали Одесу, вони знекровили в боях 300-тисячну ворожу армію. Одеса перша зруйнувала міф про блискавичність німецького наступу.

Ми висловлюємо всім захисникам слова безмежної вдячності й поваги. Пам’ять про героїв-захисників назавжди залишається в серцях усіх одеситів.

Групи ТВ-21, ТВс-31, куратор Мельник І.В.

Групи ТК-16, ПВ-12, ПВ-20, ТВКП-32, куратори Берегова О.М., Ляпіна О.В.

Групи БІО-18, БІО-19, куратор Воловик Т.М.

Група БІО-39, куратор Нікітчіна Т.І.

Група ТВКП-31, куратор Швець Н.О.

Група МТ-23,  куратор Крупіца І.В.

Група ТВ-11, куратор Сургаченко Т.С.

Групи Т-14, ГТ-15, куратор Воскресенська О.В.

Групи МТ-13, Тс-3, Тс-34, куратор Гілко О.К.

Старший куратор факультету ТВтаТБ О.М. Берегова