ЄДИНА КУРАТОРСЬКА ГОДИНА
НА ТЕМУ: «28 жовтня – День визволення України» НА ФАКУЛЬТЕТі Технології вина та Туристичного Бізнесу

В Одеській національній академії харчових технологій на факультеті технології вина та туристичного бізнесу  протягом 21-31 жовтня  кураторами груп була проведена єдина кураторська година на тему: «28 жовтня – День визволення України».

Куратори розповіли студентам, що 28 жовтня – це свято, яке відзначається в Україні щорічно, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України – встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

Ми вдячні усім героям – тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі війни, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів.

Групи ТК-16, ПВ-12, ПВ-20, ТВКП-32, куратори Берегова О.М., Ляпіна О.В.

Група БІО-39, куратор Нікітчіна Т.І.

Групи Т-14, ГТ-15, куратор Воскресенська О.В.

Група ТВКП-31, куратор Швець Н.О.

Групи БІО-18, БІО-19, куратор Воловик Т.М.

Група ТВ-11, куратор Сугаченко Т.С.

Групи Т-305, Т-306, куратор Ліганенко М.Г.

Групи МТ-13, Тс-3, Тс-34, куратор Гілко О.К.

Група Т-24, куратор Шейда Голбад К.А.

Група МТ-23, куратор Крупіца І.В.

Група БІО 29, куратор Ільєва О.С.

Берегова О.М., старший куратор
факультета ТВтаТБ