КУРАТОРСЬКА ГОДИНА «ІСТОРІЯ рідної АКАДЕМІЇ» на ФАКУЛЬТЕТі технології вина та туристичного бізнесу

В Одеський національний академії харчових технологій на факультеті Технології вина та туристичного бізнесу протягом 16-31 жовтня 2019 року кураторами груп була проведена єдина кураторська година на тему на тему «Історія академії».

Куратори розповіли студентам про історію і основні етапи становлення та розвитку Одеської національної академії харчових технологій – одного із старіших учбових закладів.

18 жовтня 2019 року у холі корпусу А відбувся концерт, присвячений дню народження Академії. Талановиті студенти з душею поздоровили рідну академію зі святом. Це був неймовірно яскравий концерт.

Студенти і куратори були в захваті від виступів наших талантів.

Група МТ 23 (куратор Крупіца І.В.)

Група ТВ-21 (куратор Мельник І.В.)

Група ТВ-31 (куратор Швець Н.О.)

Група ТВКП-32 (куратор Берегова О.М.)

Групи МТ-13, Тс-3, Тс-34 (куратор Гілко О.К.)

Групи Т 305, Т-306 (куратор Ліганенко М.Г.)

Групи Т-14, ГТ-15 (куратор Воскресенська О.В.)

Група ТВ-21 (куратор Мельник І.В.)

Група ТВ-11 (куратор Сугаченко Т.С.)

Група БІО-39  (куратор Нікітчіна Т.І.)

18 жовтня 2019 року – Концерт до Дня народження Академії

Куратори і студенти отримали яскраві емоції від виступів конкурсантів.

Бажаємо здоров’я,  успіхів, нових досягнень усім співробітникам і студентам нашої рідної академії!

Старший куратор факультету ТВтаТБ
О.М. Берегова